درباره ما

 
 
امروزه با توجه به مشغله های زیاد افراد، نداشتن فرصت کافی، ترافیک و آلودگی هوا از یک سو و مزایای قابل توجه فروشگاه های اینترنتی نظیر بررسی دقیق تر مشخصات و قیمت کالا از سوی دیگر، سهم بزرگی از بازار خرید و فروش کالا را به کسب و کارهای اینترنتی اختصاص داده است.
 
 
 
 
 
 
 
 

با وجود اینکه سایت های اینترنتی زیادی در شهر های مختلف اقدام به عرضه کالا و خدمات به صورت آنلاین می کنند، جای خالی یک فروشگاه اینترنتی جامع و قدرتمند در شهر قزوین حس می شد. این امر باعث شد تیم جوان و فعال عصرچهارم در بهار سال 1397 اقدام به ایجاد یک فروشگاه اینترنتی جامع نماید تا قدم موثری جهت رفاه همشهریان عزیز بردارد و از سوی دیگر با فروش کالا و خدمات فروشگاه ها و کسب و کارهای خانگی شهر، در شناسایی پتانسیل های اقتصادی و توسعه و افزایش فروش آنها سهیم باشد.

این مجموعه قصد دارد خریدی امن و راحت برای کاربران سراسر ایران فراهم نماید. عصر چهارم با ارائه کالاها و خدمات متنوع، تمامی افراد جامعه با سلیقه های مختلف را پوشش می دهد و با توضیحات کامل محصول و پشتیبانی دائمی، تجربه بهترین انتخاب را برای کاربران خود میسر می سازد. هدف این مجموعه تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش برای مشتریان می باشد.

تماس با ما:

با ما در ارتباط باشید و پیشنهاد ها و انتقادات سازنده خود را با ما در میان بگذارید.
تلفن پشتیبانی: 02833652109- 09354862057
آدرس: قزوین، پونک، بلوار امیرکبیر، امیر کبیر ششم، کوچه نوبهار سوم، پلاک126 ، طبقه اول
ایمیل: support@asre4.com