سوالات متداول

سراسر کشور با پرداخت بیعانه یکصد هزار تومان .
تسویه هزینه ارسال(طبق تعرفه پست) به همراه باقیمانده وجه کالا با مامور پست.

به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی متصل به سایت  و کارت به کارت 
کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.شماره تماس پشتیبانی 02833652109 و 09354862057

در صورتیکه محصول در انبار وجود داشته باشد حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت سفارش.
در غیر اینصورت که نیاز به تامین توسط تامین کننده می باشد حدود یک هفته کاری زمانبر است.

برای خرید از سایت عصر چهارم ابتدا پس از انتخاب کالای مورد نظر، آن را به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان بازار قزوین به وسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

تیم عصر چهارم، در زمان ساعات اداری و غیر اداری ( ساعت 9 صبح تا 23 شب ) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شما بوجود آمد برای ما ایمیل ارسال کنید تا در اولین ساعات روز کاری بعد با شما تماس حاصل گردد. ( 09354862057 و 02833652109 ) جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان ما در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند .

می بایست با تماس از طریق تلفن و یا ارسال پیامک، عدم حضور خود را اعلام کنید تا زمان بعدی مجددا هماهنگ شود. همچنین شما می توانید برای جلوگیری از برگشت کالا، زمان حضور خود را اعلام نمایید تا کالا در زمان مشخص برای شما ارسال شود.

می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک و یا بخش تماس با ما هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی  اطلاع دهید. بدیهی است عصر4 خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استردادکالا طبق دستورالعمل استرداد کالا راهنمایی می کنند.